Aby maluchy mogły dobrze i bezpiecznie czuły się w przedszkolu trzeba je odpowiednio przygotować i nastawić. Temu właśnie służyły dni adaptacyjne, które odbyły się trzydziestego i trzydziestego pierwszego sierpnia. Celem spotkań było zapewnienie dzieciom atmosfery zaufania, akceptacji orz bezpieczeństwa. Dzieci poznały swoje panie, mogły się wspólnie pobawić i  zintegrować a ich rodzice mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania naszego przedszkola, sposobem organizacji zajęć, wyposażeniem sali i placu zabaw. Pobyt w przedszkolu sprawił najmłodszym mnóstwo radości. Mamy nadzieję, że przedszkolaki stawią czoło nowej i trudnej dla nich sytuacji i z uśmiechem będą przekraczały próg przedszkola.

Dziękuję serdecznie rodzicom za tak odpowiedzialne zaangażowanie się w adaptację swoich pociech.

Opracowała: Joanna Suchodoła

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają zabawy dzieci i rodziców w sali przedszkolnej z wykorzystaniem dostępnych zabawek i pomocy dydaktycznych oraz pobyt na placu przedszkolnym.