Szóstego grudnia przybył do czterolatków długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go bardzo serdecznie i zaprosiły do wspólnej zabawy. Były tańce, śpiewanie piosenek i recytacja wierszy. Mikołaj rozpakował wór, w którym znajdowały się nowe zabawki do sali przedszkolnej. Dzieci z wielką radością oglądały prezenty. Następnie czterolatki odgadywały zagadki słowno- obrazkowe. Z okazji imienin Świętego Mikołaja, dzieci odśpiewały Sto Lat i wręczyły drobny upominek, w zamian gość obdarował wszystkich indywidualnymi prezentami. Impreza zakończyła się degustacją pierniczków przy świątecznym stole. Serdecznie dziękujemy tacie Leny S. za poświęcony czas i wspólną zabawę, a także mamie Amelki S. za przygotowanie przepysznych pierniczków.

Przygotowały: Iwona Zaniewska- Ciep, Urszula Michaluk

Opis galerii zdjęć: Pierwsze cztery zdjęcia przedstawiają dzieci siedzące na dywanie w towarzystwie Świętego Mikołaja, który otwiera worki z prezentami. Na kolejnych sześciu zdjęciach widać jak Mikołaj tańczy i śpiewa z dziećmi. Na jedenastym zdjęciu dzieci siedzą na dywanie w kole i odgadują zagadki słowno- obrazkowe. Następnie śpiewają Mikołajowi Sto Lat i ustawiają się do wspólnej fotografii. Na ostatnich zdjęciach dzieci siedzą przy wspólnym stole i degustują świąteczne pierniczki.