Mikołajki to jednej z najbardziej wyczekiwanych dni w przedszkolu. Dzieci od samego rana pełne podekscytowania czekały na wizytę Świętego Mikołaja. Przedszkolaki z grupy trzeciej w ramach imprezy Mikołajkowej wzięły udział w licznych zabawach dydaktycznych i ruchowych ze swoimi paniami, które przemieniły się w elfie pomocniczki świętego Mikołaja. Przybycie honorowego gościa wzbudziło wielkie emocje! Dzieci przywitały Mikołaja wierszem i piosenką, wzięły udział w poprowadzonej przez niego zabawie naśladowczej, po czym pamiętając o używaniu zwrotów grzecznościowych odebrały prezenty. Po podziękowaniach, wspólnych zdjęciach i pożegnaniu gościa, dzieci czekała jeszcze jedna atrakcja: malowanie gipsowych odlewów o motywach zimowo-świątecznych. A po obiedzie to dzieci wcieliły się w pomocników Świętego Mikołaja i na spacerze po pobliskim osiedlu obdarowały mieszkańców naszego miasta własnoręcznie zrobionymi śnieżynkowymi zawieszkami na choinkę.

Przygotowała: E. Kiprianiuk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci biorące udział w różnych aktywnościach podczas imprezy Mikołajkowej.