19 stycznia w grupie siódmej miała miejsce Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z tej okazji ubrani w odświętne stroje, zaprezentowały swoim gościom wiersze, tańce i piosenki, m.in. „Babciu droga babciu”, „Wyczaruję dla babuni”, „Popatrzcie na jamniczka”. Po części artystycznej, czterolatki złożyły ukochanym Babciom i Dziadkom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Na koniec wszyscy Dziadkowie razem ze swoimi pociechami zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Dziękujemy dla wszystkich Babć i Dziadków za przybycie i tak liczną obecność, a rodzicom za przygotowanie  poczęstunku.

Przygotowały: Justyna Stawarz, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze trzy zdjęcia przedstawiają dzieci podczas części artystycznej. Cztery kolejne ukazują dzieci, które wręczają laurki i upominki dla swoich dziadków.  Siedem kolejnych to zdjęcia Babć i Dziadków z wnukami na tle ścianki z dekoracją. Pięć następnych zdjęć przedstawia wszystkich gości ze swoimi wnukami podczas poczęstunku przy wspólnym stole.