„Jest taki jeden dzień, no może dwa dni w roku.

To Święto Babci i Dziadka. Łza się wówczas kręci w oku.

O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy i dla Naszych Dziadków uroczystość mamy.”

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważna uroczystość, na którą czeka każda ze stron. Na zaproszenie dzieci do grupy dziewiątej przybyli dziadkowie, aby obejrzeć swoje ukochane wnuczęta podczas występów.

Sześciolatki w dostojnych strojach zaprezentowały „Jasełka”, a następnie piękne wiersze i piosenki.  Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek.

To był wyjątkowy czas, Babcie i Dziadkowie z dumą podziwiali swoje wnuczęta i z uśmiechem na twarzach opuścili przedszkolne mury.

Przygotowały: Natalia Zarecka, Emilia Bołtryk

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia gości – Babcie i Dziadków podziwiających występ swoich wnucząt. Kolejne dwa zdjęcia przedstawiają jak przedszkolaki wręczają swoim babciom własnoręcznie wykonane prezenty. Na następnych czterech zdjęciach  dzieci z dziadkami przy słodkim poczęstunku.