Czterolatki z grupy drugiej zaprezentowały swym rodzicom montaż słowno- muzyczny o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły takie tańce jak Polonez, Krakowiak, „Zasiali górale”. Zaprosiły swych rodziców do wspólnej zabawy przy piosence „Fiku, miku, mam w koszyku” z wykorzystaniem kolorowych jaj i balonów. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi oklaskami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak ogromne przybycie i aktywny udział w uroczystości.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, U. Michaluk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu dzieci tańczą w kółeczku dookoła taczki z kogucikiem w środku. Na trzech kolejnych zdjęciach dzieci tańczą w parach Poloneza. Następnie chłopczyk z dziewczynką recytują wiersze. Na kolejnych trzech zdjęciach dzieci tańczą w parach Krakowiaka. Następnie dziewczynka recytuje wiersz, po czym dzieci tańczą w trzech rzędach taniec do piosenki „Zasiali górale” oraz „Z tamtej strony jeziora”. Na kolejnych zdjęciach dzieci siedzą na dywanie trzymając pokolorowane jajka i wspólnie z rodzicami wykonują ruchy do piosenki. Na ostatnim zdjęciu dzieci pozują do wspólnej fotografii.