25 listopada do sali grupy drugiej wraz z dziećmi przybyli mili goście: pluszowe misie, które nasze przedszkolaki bardzo chętnie zaprosiły do wspólnej zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia. Bardzo podobała się dzieciom misiowa gimnastyka buzi i języka wykonana pod kierunkiem logopedy przedszkolnego, pani Kasi Łysakowskiej. Z uwagą wysłuchały opowiadania o misiu i chętnie brały udział w zabawach z udziałem swoich puchatych przyjaciół. To był wyjątkowy dzień!

Przygotowały: Kinga Litwiniec – Burnecka, Zofia Kajdewicz, Katarzyna Łysakowska

Opis zdjęć: Zdjęcie pierwsze, drugie i trzecie prezentuje grupę podczas zabaw w kręgu. Na zdjęciach numer cztery i pięć dzieci słuchają opowiadania czytanego przez nauczycielki. Na fotografii szóstej i siódmej grupa uczestniczy w zabawie doskonalącej orientację w przestrzeni. Na zdjęciu ósmym dzieci aktywnie słuchają wiersza, a na czterech kolejnych uczestniczą w zabawie logopedycznej. Na dwóch ostatnich fotografiach przedszkolaki kołyszą misie w chuście animacyjnej.