Dzieci z grupy drugiej i trzeciej uczestniczyły w warsztatach kreatywnych, podczas których miały możliwość własnoręcznie wykonać świece w szklanych pojemnikach. Zapełniały pojemniki kolorowymi materiałami sypkimi, dodawały laskę cynamonową, suszone pomarańcze i przyklejały biedroneczki. Pani ekspert pomagała zalewać świece gorącym woskiem a dzieci w tym czasie sprawdzały, czy knot jest równo po środku słoiczka. W oczekiwaniu na zastygnięcie wosku, dzieci korzystały z atrakcji przygotowanej przez panią ekspert- zanurzały się w wielkiej bańce mydlanej, która pękała, gdy dzieci na nią dmuchały. Radości było co nie miara… Natomiast dzieci z grupy czwartej uczestniczyły w warsztatach, podczas których wykonywały mydełka zapachowe. Sześciolatki wypełniały silikonowe pojemniczki sypkim materiałem, który został zalany gorącym żelem. Na koniec dzieci zabrały swoje wytwory do domu.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, U. Michaluk, E. Kiprianiuk, K. Burnecka, U. Kiryluk, A. Sacharczuk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia ukazują dzieci siedzące przy stolikach z przygotowanym warsztatem pracy. Dzieci zapełniają puste szklanki sypkim, kolorowym materiałem, dokładają laski cynamonu i suszone pomarańcze. Pani prowadząca warsztaty zalewa szklanki gorącym woskiem. Na kolejnych zdjęciach dzieci stoją w kole z mydlaną pianą a pani ekspert podnosi koło owijając dzieci wielką bańką mydlaną. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy czwartej tworzące żelowe mydełka. Na ostatnich zdjęciach widać dzieci z grupy piątej biorące udział w warsztatach.