09.11.2018 r. wszystkie szkoły i przedszkola w całej Polsce świętowały 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Sześciolatki z grupy IX również godnie uczciły to święto i zaprosiły Rodziców do Przedszkola na uroczysty montaż wokalno- literacki. Przygotowały wiele patriotycznych piosenek i wierszy oraz zatańczyły krakowiaka. Nie zabrakło oczywiście i Mazurka Dąbrowskiego, którym dzieci przyjmując postawę pełną powagi, rozpoczęły występ. Program zaprezentowany przez małych patriotów wywołał na twarzach rodziców łzy wzruszenia. Uroczystość przygotowana przez dzieci na długo pozostanie w pamięci rodziców.

Przygotowała: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz