W ubiegłym tygodniu nasza grupa zajmowała się jednym z ulubionych tematów dzieciaków – dinozaurami! Dzieci uwielbiają o nich rozmawiać, mają na ich temat również rozległą wiedzę, którą chętnie się dzielą i którą równie chętnie poszerzają. Przedszkolaki miały szansę wykonać kolorowe prace plastyczne poprzez malowanie plasteliną po szablonie dinozaurów. Nasi mali paleontolodzy nie mogą też narzekać na brak wyobraźni – stworzyli szkielety nowych, wymyślonych przez siebie dinozaurów, a zrobili je z papierowych rolek! Każdy z zespołów wykonał oszałamiającą robotę. Na pokaz zaprosiliśmy naszych kolegów i nasze koleżanki z grupy ósmej, którzy byli pod wielkim wrażeniem zrobionych szkieletów.

Przygotowała: Krystyna Kojło

Opis zdjęć: Na zdjęciach 1-18 dzieci siedzą na matach i układają szkielety wymyślonych dinozaurów. Na zdjęciach 19-21 dzieci pozują przy zrobionych przez swoje zespołach szkieletach. Na zdjęciach 22-25 dzieci z grupy ósmej oglądają efekty pracy dzieci z grupy dziewiątej. Na zdjęciach 26-30 są malowane plasteliną szablony dinozaurów.