Czas oczekiwań na Święta Wielkanocne upłynął nam na wielu radosnych zabawach. W trakcie zajęć dydaktycznych dzieci poznały symbole wielkanocne oraz zapoznały się z tradycjami świątecznymi. Wiele radości i emocji dostarczyły dzieciom zabawy z pisankami. Ciekawość zaspokoiły zabawy badawcze z wykorzystaniem jajek.

Przygotowały: K. Litwiniec – Burnecka, Z. Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Sześć pierwszych zdjęć wykonanych zostało dzieciom w trakcie zabawy ruchowej zbierania pisanek. Cztery kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zabawy równoważnej – przenoszenia jajka na łyżce. Na trzech następnych zdjęciach widoczne są dzieci w trakcie zajęć gimnastyki korekcyjnej. Pięć ostatnich zdjęć ukazuje dzieci uczestniczące w zajęciach badawczych z jajkiem.