6 grudnia zawitał do grupy trzylatków nietypowy gość- Święty Mikołaj. Dzieci powitały go bardzo serdecznie i zaprosiły do wspólnych zabaw. Odpowiadały na pytanie: co dziś rano znalazły w bucie lub pod poduszką. Dzwoniły dzwonkiem, który Mikołaj przyniósł ze sobą. Zadawały pytania Mikołajowi, tańczyły i śpiewały piosenki. Na koniec Natalka wręczyła własnoręcznie wykonaną laurkę a w zamian dzieci otrzymały drobne upominki oraz pudło z klockami na salę przedszkolną. Radość dzieci była ogromna. Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę.

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych trzech zdjęciach dzieci siedzą w kole na dywanie wraz ze Świętym Mikołajem. Na kolejnych trzech zdjęciach dzieci tańczą i śpiewają. Następne cztery zdjęcia przedstawiają oglądanie przyniesionych przez Mikołaja prezentów. Kolejne trzy zdjęcia prezentują wręczanie laurki Mikołajowi. Na ostatnich zdjęciach dzieci pozują zbiorowo do wspólnej fotografii.