Biblioteka to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci chętnie wzbogacają swoją wiedzę na różne tematy.

Tym razem szukaliśmy w literaturze dziecięcej informacji na temat zwierząt polarnych, a pomogła nam w tym pani Justyna z Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce przygotowując ciekawe, pięknie ilustrowane książki o krainach podbiegunowych. Przedszkolaki chętnie wysłuchały opowiadania o pingwinku i ciekawostek na temat innych polarnych zwierząt. Z zaciekawieniem oglądały ilustracje w książkach i starały się odpowiadać na pytania.

Serdecznie dziękujemy pani Justynie za bardzo ciekawe zajęcia! A dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do Biblioteki po porcję wiedzy, relaksu i zabawy z bohaterami literackimi!

Przygotowały: Z. Kajdewicz, K. Litwiniec- Burnecka

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia od pierwszego do dziesiątego przedstawiają grupą podczas zajęć czytelniczych. Na fotografiach od jedenastej do trzynastej widać dzieci oglądające książki ze zbioru Biblioteki. Na ostatnim zdjęciu grupa dziękuje pani Justynie za ciekawe zajęcia.