Trzylatki z grupy szóstej, podczas ostatniego bloku tematycznego bawiły się kolorami i w ciekawy sposób poznały cyfrowy świat. W trakcie tych zajęć towarzyszył nam robot – Ozobot, który z pomocą kolorowych kubeczków i narysowanej trasy, przedstawił dzieciom powtarzalność pór roku. Dzieci uczestniczyły również w zabawach ruchowych, zamieniały się w cebulki przebiśniegów oraz chodziły przez marcowe kałuże. Nie zabrakło również zabaw muzycznych, podczas których trzylatki poznały nowy instrument: bum-bum rurki.

Przygotowała: Justyna Stawarz, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze pięć zdjęć przedstawia dzieci podczas zajęć z Ozobotem.  Cztery kolejne ukazują przedszkolaków podczas zabaw ruchowych.  Trzy ostatni zdjęcia przedstawiają dzieci podczas grania na bum-bum rurkach.