W tym tygodniu w grupie dziewiątej gościliśmy Panią Sylwię – mamę naszego Szymonka, która jest kosmetyczką. Pani Sylwia opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca i zaprezentowała narzędzia jakich używa do pracy. Opowiedziała o tym, jak ważne jest dbanie o higienę. Przedszkolaki pod bacznym okiem kosmetyczki malowały tipsy i utwardzały je w specjalnych lampach, które trochę przypominały małe roboty. Dzieci również dokonywały pielęgnacji dłoni wykorzystując do tego żelu o pięknym zapachu. Frajdy było co niemiara. Na zakończenie otrzymały od Pani Sylwii małe „co nieco”. Po dzisiejszym spotkaniu prawie każda dziewczynka chciałaby zostać w przyszłości kosmetyczką.

Dziękujemy serdecznie Pani Sylwii za wspaniałe spotkanie i poświęcony czas.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach od 1 do 23 przedstawione są dzieci podczas zajęć z kosmetyczką. Zdjęcie 24 ukazuje grupę dzieci wraz z kosmetyczką i nauczycielką.