Przedszkole nr 5 w Hajnówce ogłasza nabór uzupełniający na wolne miejsca na rok szkolny 2023/2024.

od 04 do 18  maja 2023 r.

• Osoby zainteresowane zapisem dziecka do Przedszkola nr 5  w Hajnówce proszone są o wypełnienie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 wraz z załącznikami. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej przedszkola i w placówce.
  • W celu potwierdzenia spełnienia kryteriów do wniosku należy dołączyć wymagane dokumenty i oświadczenia.
  • Kandydaci zamieszkali poza terenem  miasta Hajnówka oraz w wieku 2,5 lat mogą zostać przyjęci do przedszkola, jeżeli po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego przedszkole nadal dysponuje  wolnymi miejscami.
  • Wyniki podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie listy w widocznym miejscu, w siedzibie przedszkola przy ul. M. Reja 2.
  • Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych  zostaną udostępnione 26 maja 2023 r.
  • Rodzice kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 potwierdzają wolę przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia w terminie od 29 maja 2023 r. do 09 czerwca 2023 r.
  • Listy przyjętych i nieprzyjętych wraz z informacją o najniższej liczbie punktów, która uprawnia do przyjęcia do przedszkola oraz liczbie wolnych miejsc, którymi przedszkole dysponuje zostaną udostępnione 16 czerwca 2023 r.

Małgorzata Saadoon