Realizacja projektu edukacyjnego „Zdrowe dzieci” przyniosła naszym przedszkolakom możliwość wzbogacenia wiedzy dotyczącej jakże istotnej kwestii: zdrowego stylu życia. Dzieciom najbardziej podobało się Odkrywanie Tajemnicy Piramidy z dociekliwym Detektywem Witaminką, odgadywanie nazwy owocu lub warzywa na podstawie opisu zawartego w kartach owocowo – warzywnych, a najwięcej pozytywnych emocji przyniosły praktyczne działania kulinarne: samodzielne komponowanie pysznych i zdrowych wód smakowych.

Niech wiedza i umiejętności, które zdobyłyście podczas realizacji projektu, towarzyszą Wam każdego dnia!

Nauczycielki grupy: Zofia Kajdewicz i Kinga Litwiniec – Burnecka

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciu pierwszym widać wody smakowe przygotowane przez dzieci i grupę z kopertami zawierającymi zadania Detektywa Witaminki w tle. Fotografie od drugiej do jedenastej przedstawiają dzieci podczas krojenia warzyw i owoców. Na zdjęciach od dwunastego do dziewiętnastego widać grupę podczas łączenia składników wód.