W piękny wrześniowy poranek dzieci z grupy czwartej i piątej wybrały się na edukacyjny spacer z paniami policjantkami z Komendy Powiatowej w Hajnówce. Zajęcia dotyczyły bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Przedszkolaki utrwaliły zasady prawidłowego poruszania po drodze, chodniku, przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną jak i bez niej. Omówiły mijane znaki drogowe i ich znaczenie w ruchu drogowym. Panie policjantki zwróciły też uwagę dzieci na to, jak ważna jest dla nas otaczająca przyroda i jak należy o nią dbać.

Bardzo dziękujemy paniom Emilii Niczyporuk i Dominice Dawidziuk za pouczające zajęcia.

Przygotowała: U.Kiryluk

Opis galerii: Pierwsze cztery zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy czwartej i piątej słuchające treści dotyczących bezpiecznego uczestnictwa w ruchu pieszych  przekazywanych przez panie policjantki.      Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci  poruszające się z nauczycielkami i paniami policjantkami ulicami i chodnikami miejskimi w celu praktycznego  utrwalenia poznanych zasad.