Dnia 10 października maluszki z grupy szóstej odwiedził pan leśnik z Nadleśnictwa Browsk, który wprowadził dzieci w świat jesiennej przyrody. Opowiedział dzieciom o różnych drzewach, pokazał listki, szyszki, bawił się z dziećmi w drzewa liściaste i iglaste. Następnie dzieci wyszły do ogrodu przedszkolnego, gdzie wspólnie z panem leśnikiem obserwowały drzewa w naturze i zbierały żołędzie pod przedszkolnym dębem.

Serdecznie dziękujemy Panu Jakubowi Bruszewskiemu z Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach za ciekawe zajęcie, które pozwoliło dzieciom w tak zwyczajny, a jednocześnie pouczający sposób uczcić Dzień Drzewa.

Przygotowały: Barbara Markiewicz, Diana Podsiadlik

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach od 1 do 13 ukazane są dzieci podczas zabaw z leśnikiem w sali. Na zdjęciu 14 przedstawiona jest grupa dzieci wraz z leśnikiem. Zdjęcia od 15 do 23 ukazują dzieci podczas zajęć z leśnikiem w ogrodzie przedszkolnym.