Zima to trudny okres dla zwierząt w schronisku, dlatego w naszym przedszkolu odbyła się po raz kolejny zbiórka dla podopiecznych ze schroniska “Ciapek” w Hajnówce. Przez cały listopad gromadziliśmy karmę przynoszoną przez dzieci i ich rodziców. Zbiórka okazała się bardzo owocna. Zebraliśmy sporą ilość suchej karmy, puszek z mokrą karmą, makaronów i kiełbas.

Podczas posumowania akcji przedszkolaki otrzymały podziękowania – niespodzianki a każda grupa otrzymała dyplom. Następnie karma została przewieziona do schroniska „Ciapek”.

Dziękujemy bardzo rodzicom i przedszkolakom za zaangażowanie! Po raz kolejny pokazaliście że macie ogromne serce!

Przygotowały: Justyna Stawarz, Diana Podsiadlik, Iwona Zaniewska-Ciep, Joanna Suchodoła

Opis galerii zdjęć: Pierwsze sześć zdjęć przedstawia przedszkolaków na holu oraz w poszczególnych grupach przedszkolnych wraz z laurkami, podczas posumowania w budynku B.  Siedem kolejnych zdjęć ukazuje przedszkolaków na holu i poszczególnych grupach przedszkolnych wraz z laurkami, podczas posumowania akcji w budynku A. Ostatnie zdjęcie przedstawia karmę zawiezioną do schroniska „Ciapek”, wyładowaną przed budynkiem organizacji.