Po raz kolejny dzieci z grupy dziewiątej odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Tym razem celem wyjścia było zapoznanie dzieci z etapami powstawania książki. Dzięki Pani Justynie przedszkolaki doskonale wiedzą jak powstaje książka krok po kroku. Poza tym dzieci zobaczyły wiele książek wydanych na rożne sposoby między innymi książki z ruchomymi elementami, podświetlane, e-booki, audiobooki i wiele innych atrakcyjnych książek, które wzbudziły wielkie zainteresowanie małych czytelników.

Przygotowały: Natalia Zarecka, Emilia Bołtryk

Opis galerii: Pierwsze zdjęcie przedstawia dzieci podczas prezentacji etapów powstawania książki od pisarza do czytelnika. Kolejne trzy zdjęcia ukazują przedszkolaki podczas poznawania różnych ciekawych książek dostępnych w Miejskiej Bibliotece.