Przedszkolaki z grupy ósmej i dziewiątej odbył spotkanie z funkcjonariuszem i pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce na temat agresji wobec innych osób.

Dzieci poznały sposoby radzenia sobie z negatywnymi zachowaniami wobec siebie w grupie przedszkolnej, dowiedziały się w jaki sposób należy rozwiązywać sytuacje konfliktowe w przedszkolu podczas zabaw, zajęć dydaktycznych, wyjść na plac zabaw itp.

Dziękujemy bardzo Pani Joannie oraz Pani Dominice za ciekawe i pouczające zajęcia.

Przygotowały: Natalia Zarecka, Emilia Bołtryk, Dorota Jurczuk

Opis galerii: Pierwsze zdjęcie przedstawia dzieci słuchające pogadanki na temat agresji wobec innych. Zdjęcie drugie przedstawia przedszkolaki odpowiadające na pytania dotyczące właściwego zachowania w grupie przedszkolnej. Na zdjęciu trzecim Pani Dominika przedstawia dzieciom kolorowanki które przygotowała. Ostatnie zdjęcie ukazuje dzieci wręczające laurkę w podziękowaniach za pouczające zajęcia.