Przedszkole nr 5 w Hajnówce wspiera Fundację Hospicjum Proroka Eliasz w Makówce.

W dniu 18.04.2024 przedstawicielki Przedszkola nr 5 w Hajnówce odwiedziły siedzibę Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza w Hajnówce. Celem spotkania było poznanie funkcjonowania fundacji oraz przekazanie środków zebranych przez społeczność przedszkola podczas Wielkanocnego Kiermaszu Książek, który odbył się 21 i 22. 03. 2024 r. w naszym przedszkolu.

Szanowni Rodzice, chcielibyśmy przekazać najszczersze podziękowania za Wasz udział w przygotowaniu Wielkanocnego Kiermaszu Książek. Zebraliśmy 4268, 40 zł. Swoją postawą, gotowością do pomocy, dajecie piękne świadectwo swoim dzieciom.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom oraz Pracownikom za poświęcany czas, empatię oraz zaangażowanie w wyżej wymienionej akcji.

Podziękowania kierujemy również do pracowników Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza. W szczególności dziękujemy dr Pawłowi Grabowskiemu za to, że w natłoku pracy znalazł chwilę, aby spotkać się z nami.

Panie doktorze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem miejsca, które Pan stworzył, ludzi, którymi Pan się otacza oraz tego, jak pięknie i z ogromnym szacunkiem można mówić o tym czego większość ludzi się obawia….

Dziękujemy również Pani Anicie Oksentowicz, bez jej wsparcia i zaangażowania nasza wizyta nie miałaby miejsca.

Przygotowały: Małgorzata – Katarzyna Saadoon, Diana Podsiadlik, Justyna Stawarz, Katarzyna Łysakowska, Ewelina Kipraniuk, Kinga Litwiniec- Burnecka, Urszula Kiryluk

Opis do zdjęć: Zdjęcie pierwsze przedstawia delegację przedszkola w siedzibie Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza w Makówce. Zdjęcia drugie przedstawia podziękowania za przekazane przez przedszkole środki. Na kolejnych fotografiach drugiej i trzeciej widzimy przekazanie zebranych funduszy dr Piotrowi Grabowskiemu oraz zdjęcie grupowe dzieci.