Dzieci z grupy pierwszej uroczyście obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy przynieśli do przedszkola swoje pluszami. Dzieci poznały historię  święta misia, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi. Słuchały wierszy i opowiadań  o misiach w roli głównej. Aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych i tanecznych. Dzień Misia dostarczył dzieciom dużo radości i pozytywnych wrażeń ze wspólnej zabawy.

Przygotowała: Barbara Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciu pierwszym dzieci maszerują przy muzyce ze swoimi misiami. Na zdjęciu drugim dzieci siedzą z misiami na macie i słuchają wiersza recytowanego przez nauczycielkę ,,naprawiamy misia” Cz. Janczarskiego. Na zdjęciu trzecim i czwartym dzieci tańczą w kole razem z misiami. Na zdjęciu piątym i szóstym dzieci tańczą w parach razem ze swoimi misiami. Na zdjęciu siódmym dzieci słuchają opowiadania czytanego przez panią Z. Kajdewicz pt. ,,W sklepie z  zabawkami” z książki ,,Nowi przyjaciele Misia Uszatka” Cz. Janczarskiego. Na zdjęciu ósmym, dziewiątym i dziesiątym dzieci ćwiczą razem z misiami. Na zdjęciu jedenastym dzieci z misiami tańczą do piosenki ,,Jedzie pociąg”. Na zdjęciu dwunastym dzieci tańczą  na macie ze swoimi pluszakami.